Ubrania i moda - moda, uroda i najnowsze trendy

Estee Lauder: kosmetyki dla wymagających

W 1906 roku przyszła na świat Josephine Esther Mentzer. To właśnie jej zawdzięczamy doskonałej jakości kosmetyki marki Estee Lauder. Zobaczmy, jak to się wszystko zaczęło i co dzisiaj proponuje nam ta doskonała marka.

Trudne początki

Początkowo nic nie zapowiadała, że Josephine wkradnie się do świata kosmetyków. Jej rodzice prowadzili bowiem sklep z artykułami żelaznymi. Miała jednak wuja, który był chemikiem. To właśnie on wprowadził ją w świat mieszania substancji chemicznych. Jospehine szybko opanowała tę sztukę i zaczęła tworzyć kosmetyki charakteryzujące się niezwykłymi właściwościami i pięknym zapachem. Już w roku 1942 prowadziła ona sprzedaż kosmetyków. Początkowo oferowała kremy do twarzy. Cztery lata później powstało przedsiębiorstwo, którego nazwę znamy do dzisiaj. Tym jednak, co istotnie wpłynęło na jej karierę było stworzenie olejku do kąpieli. Nie tylko oszałamiająco pachniał podczas kąpieli. Zapach naprawdę długo utrzymywał się na skórze. I to właśnie ta cecha olejku sprawiła, że kosmetyk tak bardzo pokochały kobiety. Od 1972 zarządzaniem firmą zajmuje się syn słynnej i niezwykle zdolnej Josephine.

Estee Lauder Advanced Night Superchanged Complex

To jeden z tych produktów marki, który naprawdę można polecić. Jest to krem przeznaczony do pielęgnacji okolic oczu. Jego regularne stosowanie pozwala skutecznie rozprawić się z oznakami starzenia. Sprawia, że zmarszczki pod oczami dostają wygładzone, a skóra zregenerowana. Znikają również cienie pod oczami. Kosmetyk dogłębnie nawilża skórę. Już trzy tygodnie regularnego stosowania sprawiają, że skóra odzyskuje młodszy wygląd. Plusem preparatu jest wyjątkowo lekka formuła, która w ogóle nie obciąża skóry.

Josephine Esther Mentzer – nazwisko to powinny zapamiętać wszystkie kobiety. Zawdzięczamy jej bowiem naprawdę wiele. To dzięki niej dzisiaj możemy korzystać z doskonałych jakościowo składników, które charakteryzują się niezwykle bogatym składem. Zaprezentowany krem pod oczy to jedynie niewielki wycinek naprawdę bardzo bogatej oferty marki.

 

Zobacz również:

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Zostaw odpowiedź