Ubrania i moda - moda, uroda i najnowsze trendy

Jak wykorzystać potencjał pomadki Golden Rose matte?

Golden Rose to marka znanych kobietom na całym świecie szminek. Cechą charakterystyczną pomadek od Golden Rose jest to, że idealnie podkreślają one kształt ust. Plusem jest to, że pomadki i błyszczyki Golden Rose zawierają składniki, które zawierają nie tylko koloryzujące pigmenty, ale także substancje o właściwościach nawilżających. Wśród składników używanych do produkcji szminek i błyszczyków Golden Rose są także substancje wygładzające i rozświetlające. Wśród szminek prawdziwym hitem są pomadki w płynie.

Jaki efekt daje Golden Rose matte?

Już od kilku sezonów gorącym trendem są matowe usta. Nic nie wskazuje na to, że trend ten ma szybko ulec zmianie. Wśród szminek nie mogło więc zabraknąć szerokiej gamy produktów zapewniających matowy efekt. Golden Rose matte to pomadka w płynie marki, którą pokochało w Polsce tysiące kobiet. Firma proponuje swoim wiernym klientkom aż 32 odcienie matowych pomadek w płynie. Do wyboru są zarówno klasyczne czerwienie, róże i nude, jak i szminki w różnych odcieniach brązu, fioletu i pastelowych odcieni. Eleganckie, czarne kartoniki nadają im uroku. Szeroki wybór po0madek Golden Rose matte znaleźć można w internetowej drogerii. W składzie pomadek w płynie Golden Rose nie zabrakło składników nawilżających. Znajdziemy w nich witaminę E oraz olejek z awokado.

Jak nakładać pomadkę w płynie?

Rozprowadzenie pomadki w płynie marki Golden Rose jest bardzo proste. Pomadka zastyga na wargach stosunkowo wolno, jeśli więc chcemy osiągnąć bardziej intensywny kolor, bez problemów uda nam się pociągnąć pędzelkiem kilka razy. Wygodne nakładanie pomadki zapewnia elastyczny, bardzo precyzyjny i miękki aplikator. Pomadka jest bardzo trwała, nie ściera się z ust dość długo. Pomadka jest także stosunkowo wydajna. Jej plusem jest to, że można ją stosować dość długo bez obawy, że zaschnie w opakowaniu. Przed aplikacją pomadki warto obrysować usta konturówką w kolorze takim samym lub mocno zbliżonym do koloru szminki. Nakładanie pomadki zaczynamy od łuku kupidyna.

Zobacz również:

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Zostaw odpowiedź