Ubrania i moda - moda, uroda i najnowsze trendy

Kompletujemy akcesoria do manicure

Piękne, zadbane dłonie to bez wątpienia wizytówka każdej kobiety. Warto więc zrobić wszystko, aby dłonie były naprawdę piękne. Nie stanie się tak, jeśli nie zatroszczymy się o paznokcie. Każda kobieta może albo udać się do kosmetyczki na manicure, albo samodzielnie go wykonać. Wybierając to drugie rozwiązanie, trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do manicure. Podpowiadamy, co na pewno się przyda i z czego nie należy rezygnować.

Obcinacz do paznokci

Jeśli nie lubimy bądź nie umiemy skracać paznokci pilniczkiem, obcinacz jest po prostu niezbędny. Wybierając go, należy zwrócić uwagę na to, aby był naprawdę ostry. W przeciwnym razie bardzo łatwo możemy zniszczyć paznokcie. Na obcinaczu nie należy oszczędzać. Lepiej kupić droższy, a naprawdę dobry.

Cążki

Przydadzą się, jeśli chcemy wycinać skórki. Podobni jak obcinacz, cążki muszą być naprawdę ostre. Warto pamiętać, że w sprzedaży znajdziemy cążki o różnym rozmiarze. Zawsze warto przyjrzeć się wielkości swoich dłoni i paznokci, a następnie wybrać odpowiednie cążki.

Pilniczki

Są niezbędne do wykonania manicure. Dzięki nim możemy paznokcie nie tylko skrócić, ale również nadać im odpowiedni kształt. Warto pamiętać, że dostępne są pilniczki wykonane z różnych materiałów. Posiadaczki paznokci twardych, zdrowych i grubych mogą sięgać po pilniczki metalowe. Jeśli paznokcie są cienkie i delikatne, lepiej zdecydować się na pilniczki szklane.

Blok

To specjalna kostka, która przeznaczona jest do wygładzania powierzchni paznokcia i jej matowienia. Warto sięgnąć po nią przed nałożeniem lakieru do paznokci. Ten prosty trik sprawi, że będzie trzymał się na paznokciach zdecydowanie dłużej, a ryzyko odprysków będzie znacznie mniejsze.

Płyn do zmiękczania skórek

Wystarczy posmarować nim skórki, aby ich usunięcie było zdecydowanie prostsze. Nie jest to duży wydatek, a znacznie ułatwi manicure.

Jeśli nie chcemy kompletować zestawu samodzielnie, możemy zdecydować się na zakup gotowego. Obecnie znajdziemy szeroki wybór takich zestawów. To dobry wybór dla pań, które nie chcą tracić czasu na szukanie kolejnych elementów.

Sprawdź ofertę akcesoriów do manicure na https://toolsforbeauty.eu/pl/64-manicure

Zobacz również:

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Zostaw odpowiedź