Ubrania i moda - moda, uroda i najnowsze trendy

Miej szafę za grosz

Każdą z nas w mniejszym lub większym stopniu interesuje moda i makijaż. A więc kupuje odzież i kosmetyki. Jednak nie mamy nieograniczonych zasobów w portfelu.. Niestety. Jest jednaki kilka sposobów aby nie wydając majątku wzbogacić naszą szafę o kilka ciekawych sztuk odzieży.

Po pierwsze przeczeszmy szafy mamy i babci, moda ma to do siebie, ze jest bardzo cyklicznym zjawiskiem i trendy bardzo często wracają po latach. Zazwyczaj wystarczy kilka drobnych poprawek i mamy gotową kreację.

Podobnie jest z secend hendami, kiedyś były uważane za coś co jest nie do przyjęcia, obecnie w dniu dostawy trudno tam wcisnąć choćby maluteńką szpileczkę. Na łowy ruszają ochoczo zarówno studentki, które nie mają zbyt wielkich zasobów, babcie, ale i bardzo zamożne osoby, które lubią dreszczyk adrenaliny i chcą mieć coś, czego nie mają koleżanki.

Na popularności zyskują portale, na których użytkowniczki wymieniają się swoimi ubraniami i dodatkami, bądź odsprzedają je za niewielką kwotę. Zazwyczaj rejestracja nic nie kosztuje i wystarczy mieć na przykład fecebooka.

Jeśli chodzi o ten popularny portal społecznościowy, to tam są grupy, których członkowie wymieniają się swoimi ubraniami…

Mamy na koncie odrobinę więcej pieniędzy? Możemy skorzystać z zakupów internetowych. W ten sposób upolujemy coś niebanalnego za stosunkowo niewielką kwotę. Dzięki Internetowi sklepy z całego świata stoją dla nas otworem, wystarczy jedno małe klikniecie i już… Za kilka dni listonosz przyniesie nam paczkę z upragnionym fatałaszkiem. Zakupy w sieci są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie znoszą tłumów, hałaśliwej muzyki w sklepach i namolnych sprzedawców. Kupujemy nie ruszając się z własnej kanapy.

Ostatni pomysł jest skierowany do tych bardziej zdolnych manualnie. Masz rzeczy których już nie nosisz, bo wyszły z mody? Przerób je. To najmodniejszy ostatnio trend. Wystarczy igłą z nitką i trochę cierpliwości…

Zobacz również:

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Zostaw odpowiedź