Ubrania i moda - moda, uroda i najnowsze trendy

Torebka – konieczny dodatek do kobiecych stylizacji

Torebka – konieczny dodatek do kobiecych stylizacji

Ostateczny efekt każdej stylizacji osiągamy poprzez dobór odpowiednich dodatków. Składa się na nie tylko biżuteria, ale także dobrana do okazji torebka. Współczesne torebki dostępne są w wielu fasonach i kolorach. Sklep z torebkami, który chce mieć dużo klientek musi oferować do sprzedaży więcej niż jeden fason damskich torebek.

Każda kobieta potrzebuje przecież kilku ich rodzajów, które będą pasować nie tylko do jej stroju, ale także do okazji, na którą ją wybiera.

Jakich rodzajów damskich torebek nie może zabraknąć w sklepie?

Każdy sklep z torebkami powinien mieć w sprzedaży torebki, które są najbardziej modne danego sezonu. Ale oprócz tych najbardziej trendy klientki powinny mieć do wyboru fasony uniwersalne, ponadczasowe, które śmiało mogą być uzupełnieniem danej stylizacji niezależnie od tego, jakie aktualnie panują trendy. W dobrym sklepie z torebkami nie może zabraknąć więc przede wszystkim kopertówek. Torebki te są obowiązkowym uzupełnieniem wieczorowych kreacji. Decydując się wprowadzenie kopertówek do oferty sklepu warto pamiętać, że mogą one mieć różną wielkość, że oprócz kopertówek noszonych w ręku klientki powinny mieć także do wyboru modele z długim wąskim paskiem lub łańcuszkiem. Kopertówki, które można nosić zarówno w ręce, jak i na ramieniu są wybierane przez kobiety wyjątkowo często.

Kuferki

Innym rodzajem torebek, których nie powinno zabraknąć w żadnym sklepie z torebkami są eleganckie, praktyczne torebki typu kuferek. Wśród tych, które są trendy nie może zabraknąć torebek przypominających kształtem worek oraz shopper bag.

Panie, które poszukują dla siebie nowej torebki powinny pamiętać o tym na jaką okazję torebka jest im potrzebna. Shopper bag, mimo że jest bardzo modna, nie sprawdzi się w roli torebki wieczorowej. Z kolei elegancka kopertówka będzie źle wyglądała w stylizacjach sportowych. Do tego panie powinny pamiętać o typie swojej sylwetki. Zbyt duża torebka może przytłoczyć drobną sylwetką, z kolei miniaturowa torebka zginie przy wysokiej i obfitej sylwetce.

Odwiedź również: https://www.melon.pl/

Zobacz również:

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Zostaw odpowiedź