Ubrania i moda - moda, uroda i najnowsze trendy

Wyjątkowy prezent

Istnieją takie okazje, kiedy obdarowując drugą osobę mówimy „Kocham Cię”. Aby przekaz był jasny i czytelny, musi go nieść niezwykły podarek. Do takich wyjątkowych okazji z pewnością można zaliczyć prezent na rocznice ślubu. Prezent na rocznicę powinien być bardzo osobisty i wyjątkowy – odpowiedni do okazji.

Dla kobiety najczęściej decydujemy się wybrać biżuterię. Nic tak nie cieszy kobiety jak widok mieniącego się na jej dłoni diamencika. Klasyczny i elegancki pierścionek z diamentami z pewnością sprawi ogromną radość naszej wybrance. W salonach z biżuterią dostępne są różne warianty. Ostatnio do łask wraca – nieco zapomniane – złoto, niekiedy nadal białe, ale coraz częściej żółte. Diamenty dodawane do pierścionków są różnej wielkości. Niekiedy łączy się je z kruszcami mniej szlachetnymi, a niekiedy układa się w ciekawe konfiguracje składające się z kilku kamieni na jednym pierścionku. Wszystko zależy od wyobraźni producentów. Jedno jest pewne – wybór odpowiedniej pierścionka dla tej jedynej nie będzie łatwy.

Nie każda kobieta przepada za pierścionkami, ale z pewnością każda kocha kolczyki. W salonach z biżuterią znajduje się ogromny wybór kolczyków. Do najcenniejszych i zarazem najdroższych z pewnością należą kolczyki z brylantami. Brylant, to fachowa nazwa diamentu o szlifie brylantowym. W tym miejscu nie należy roztkliwiać się na temat cen, więc przejdźmy do zachwytu nad pięknem kolczyków. Brylanty łączy się zarówno ze złotem, jak i srebrem. Częstym dodatkiem do brylantów są szafiry, rubiny lub szmaragdy. Niezwykłe połączenia w dopełnieniu z twórczym kunsztem projektantów dają niezwykłe efekty wizualne.

Na szczęście w salonach pracują panie, które bardzo chętnie pomogą dokonać wyboru. Wystarczy podać wiek partnerki oraz jej styl, a miła ekspedientka z pewnością zaproponuje coś właściwego. Oczywiście w interesującym nas przedziale cenowym. Prezent – odpowiednio zapakowany – sam w sobie wywoła uśmiech na twarzy naszej wybranki. Po otworzeniu pudełeczka z pewnością zaleje nas fala jej miłości. Za takie szczęście warto zapłacić kilka stówek więcej, niż planowaliśmy.

Zobacz również:

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Zostaw odpowiedź